techland.pl » wydawnictwo.techland.pl

O nas

O firmieWydawnictwo Techland działa od końca lat dziewięćdziesiątych. Od momentu powstania konsekwentnie umacnia swoją pozycję w branży. Oprócz gier i programów wyprodukowanych w Techlandzie, wydajemy w Polsce również ciekawe pozycje innych producentów, polskich i zagranicznych. Od początku naszej działalności dostarczamy wysokiej jakości, często najlepsze w swoich kategoriach, gry i programy. Nasze serie gier: Dobra Gra, Klasyka Symulatorów, Niesamowite Maszyny, a także premierowe wydania gier, cieszą się ogromnym powodzeniem na polskim rynku i zapewniają wysoką jakość rozrywki.
Codziennie staramy się urzeczywistniać naszą wizję - dostarczać światu najnowocześniejszą, atrakcyjną elektroniczną rozrywkę.
Gry
Pracuje u nas blisko dwieście osób – młodych, dynamicznych ludzi, których łączy ambicja i pasja tworzenia. To zarówno specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży, jak też młodzi adepci różnych sztuk. Dla jednych i drugich elektroniczna rozrywka to nie tylko praca, ale też życiowa pasja i hobby. Każdy z nas chce być świetny w swojej dziedzinie i jednocześnie wciąż się rozwijać, uczyć się czegoś nowego. Codziennie realizujemy ambitne projekty, od 2008 roku już w trzech biurach – we Wrocławiu, Ostrowie Wielkopolskim i Warszawie.
Gry
Witamy w świecie elektronicznej rozrywki! W naszej ofercie znajdują się nie tylko bestsellerowe hity, ale także produkcje innowacyjne i odważne, które zdobyły międzynarodowe nagrody. Nasze tytuły wydawane są według najwyższych standardów i  często wzbogacone o dodatkowe, ekskluzywne rzeczy, a jakość lokalizacji uznawana jest za ścisłą czołówkę krajową.
Techland for Fun
Jak rozkręcić imprezę i bawić się na całego? Jednym z najlepszych sposobów są produkty z pod marki Techland for Fun. Możecie być pewni, że każdy z nich zapewni Wam wiele godzin niesamowitej zabawy z przyjaciółmi, rodziną i znajomymi.
Techland for Kids
Dbając o edukację i bezpieczeństwo najmłodszych graczy, proponujemy tylko najlepsze i sprawdzone produkty. Liczne nagrody, certyfikaty i pozytywne recenzje m.in. Komitetu Ochrony Praw Dziecka, potwierdzają najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych gier i programów edukacyjnych dla dzieci
Nauka języków
Wydawnictwo od wielu lat jest wydawcą najlepszych programów do nauki języków obcych na świecie - Tell me More. Wykorzystują one, uznaną na całym świecie, komunikacyjną metodę nauczania. Mnogość języków, łatwość obsługi i skuteczność nauki – to słowa klucze charakterystyczne naszych programów.
Inteligentne systemy tłumaczące
Najwyższej jakości systemy tłumaczące. Od wielu lat Techland®, wiodący i pierwszy w Polsce producent systemów tłumaczących, tworzy oprogramowanie niezawodne, ergonomiczne i nowoczesne. To najbardziej znane i cenione tego typu rozwiązania w Polsce.
Twoje Studio Projektowe
Urządzasz wnętrze? Budujesz dom? Remontujesz mieszkanie? Planujesz ogród?Zanim wydasz masę pieniędzy sprawdź, jak Twoje pomysły sprawdzą się w rzeczywistości!
UWAGA! Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X