techland.pl » wydawnictwo.techland.pl

Nowości i informacje prasowe

newsy/pressy

Jeszcze więcej map społeczności dostępnych na konsolach | Aktualizacja zawartości Dying Light: The Following - Enhanced Edition

Piątek, 04.03.2016

Dying Light: The Following - Enhanced Edition rozrosło się jeszcze bardziej. Najnowsza aktualizacja będzie dostępna do pobrania dziś o godzinie 19:00 czasu polskiego. Znajdują się w niej cztery mapy społeczności Dying Light, które są udostępnione całkowicie za darmo.

Deponia Doomsday - zwiastun i szczegóły polskiego wydania

Środa, 02.03.2016

Techland Wydawnictwo ogłosiło, że Deponia Doomsday pojawi się na polskim rynku w wersji na PC w kwietniu – w bogatszym wydaniu i bardzo atrakcyjnej cenie. Poznaliśmy jednocześnie szczegóły dotyczące fabuły tej jednej z najpopularniejszych przygodówek na świecie (ponad 2 mln sprzedanych egzemplarzy) oraz zwiastun filmowy.

Homefront: The Revolution – zawartość Edycji Kolekcjonerskiej i pre-ordery z bonusami

Środa, 02.03.2016

Deep Silver, światowy wydawca gry Homefront: The Revolution, ujawnił właśnie zawartość Edycji Kolekcjonerskiej i bonusów towarzyszących pre-orderom. Tytuł przedstawiający USA pod okupacją Korei Północnej, będzie miał premierę w dniu 20 maja na platformy PC, PlayStation 4 i Xbox One, a jego EK będzie stanowiła prawdziwy rarytas dla kolekcjonerów.

Deponia Doomsday w planie wydawniczym Techland

Czwartek, 25.02.2016

Techland Wydawnictwo zapowiedziało premierę najnowszej odsłony kultowej sagi gier przygodowych – Deponia Doomsday. Czwarta część jednej z najpopularniejszych gier przygodowych już wkrótce zostanie wydana w Polsce w wersji na PC.

Prezes Techlandu zapowiada dalsze wsparcie Dying Light | Wyróżnienia dla Dying Light: The Following - Edycja Rozszerzona w nowym zwiastunie

Czwartek, 18.02.2016

W odpowiedzi na niezwykle pozytywny odbiór gry Dying Light: The Following - Enhanced Edition przez graczy i krytyków, Techland opublikował dziś list otwarty od prezesa firmy do graczy. Pełną treść listu zamieszczamy poniżej.

Arcydzieło strachu z Polski pobija świat! Premiera Layers of Fear

Wtorek, 16.02.2016

Rok 2015 był przełomowy dla polskich twórców gier wideo. Polskie produkcje zdobyły niezliczone ilości nagród i znalazły się na listach światowych bestsellerów. Wysoką formę krajowego game developmentu potwierdza krakowskie studio Bloober Team. Dzisiaj jest premiera Layers of Fear, psychodelicznego horroru inspirowanego malarstwem, który już został okrzyknięty jednym z największych odkryć tego gatunku.

UWAGA! Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X