techland.pl » wydawnictwo.techland.pl

Nowości i informacje prasowe

Symulator Farmy 2014 w planie wydawniczym Techlandu

Piątek, 22.11.2013
Symulator Farmy 2014 "Złota Edycja" -

SYMULATOR FARMY 2014 W PLANIE WYDAWNICZYM FIRMY TECHLAND

Wydawnictwo Techland z przyjemnością informuje o włączeniu do oferty najnowszej odsłony Symulatora Farmy 2014. Gra będzie dostępna na platformę PC w Edycji Standardowej w cenie 59,90 zł oraz Złotej za 69,90 zł już 5 grudnia. Symulator Farmy 2014 będzie dostępny w polskiej wersji językowej.

Symulator Farmy to jedna z najlepiej sprzedających się i rozpoznawalnych marek, nie tylko w segmencie symulatorów, ale również w segmencie gier w ogóle. Za produkcję najnowszego wydania Symulatora Farmy 2014 odpowiada polski developer – PlayWay.

Symulator Farmy 2014 to zaawansowana gra rolnicza, w której gracze mogą kierować licencjonowanymi pojazdami i wcielić się w rolę farmera, realizując tryb kariery lub podczas wolnej gry realizować farmerskie zadania. W najnowszej odsłonie pojawi się wiele licencjonowanych pojazdów takich znanych marek jak John Deere, Lindner, Axis, Krampe, Horsch i wiele innych. Gracz musi podołać także wyzwaniom niesionym przez kapryśne pory roku i związanym z tym, wymagającym zadaniom.

Symulator Farmy 2014 „Złota Edycja” zawiera dodatkowo dwie gry w prezencie. Są to Agricultural Simulator Historical Farming oraz Farming Giant. Oprócz tego zawiera dodatkową zawartość: DLC z nowymi maszynami historycznymi, poradnik cyfrowy, plakat i naklejki.

„Jesteśmy niesamowicie podekscytowani premierą Symulatora Farmy 2014, gdyż pierwszy raz za jego produkcję odpowiada polski zespół, dlatego poprzeczkę postawiliśmy sobie wysoko.” – komentuje Krzysztof Kostowski Prezes Zarządu PlayWay SA. „W produkcję gry włożyliśmy całe nasze serce, starając się zachować wysoki realizm rozgrywki. Dlatego też nieobce są nam polskie gospodarstwa rolne, działanie maszyn, a przede wszystkich polskie realia, które w Symulatorze Farmy 2014 staraliśmy się bardzo dobrze podkreślać. Powiem tajemniczo, że warto dokładnie czytać etykiety umieszczone w grze.” – konkluduje Kostowski.

W wersji 2014 wprowadzono również szereg zmian dotyczących pomocników, nowych upraw rolnych i żywego inwentarza.

Premiera Symulatora Farmy 2014 już 5 grudnia.

powiązane informacje

informacje z tej samej kategorii

UWAGA! Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X