techland.pl » wydawnictwo.techland.pl

Nowości i informacje prasowe

Symulator Farmy 2014 - premiera!

Czwartek, 05.12.2013
Symulator Farmy 2014 "Złota Edycja" -

SYMULATOR FARMY 2014 – PREMIERA JUŻ DZIŚ!

Wydawnictwo Techland z przyjemnością informuje o dzisiejszej premierze najnowszej odsłony Symulatora Farmy 2014. Gra jest dostępna na platformę PC w Edycji Standardowej w cenie 59,90 zł oraz Złotej za 69,90 zł. Symulator Farmy 2014 jest dostępny w polskiej wersji językowej.

Symulator Farmy to jedna z najlepiej sprzedających się i rozpoznawalnych marek, nie tylko w segmencie symulatorów, ale również w segmencie gier w ogóle. Za produkcję najnowszego wydania Symulatora Farmy 2014 odpowiada polski developer – PlayWay.

„Bardzo się cieszymy, że nasze wydawnictwo dostarczyło dla klientów najnowszy Symulator Farmy 2014, szczególnie, że tym razem to rodzima produkcja. Wiemy, że w Polsce jest mnóstwo fanów gier o tematyce rolnej oraz,  że czekają oni na każdą kolejną odsłonę. Postaraliśmy się także o to, aby i tym razem nasi gracze otrzymali świetny produkt w bardzo rozsądnej cenie. ”– komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland. „Zespół PlayWay dołożył wszelkich starań, aby odczucia z bycia farmerem i sterowania pojazdami były jeszcze bardziej autentyczne, niż do tej pory.” – dodaje Gawlikowski.

Symulator Farmy 2014 to zaawansowana gra rolnicza, w której gracze mogą kierować licencjonowanymi pojazdami i wcielić się w rolę farmera, realizując tryb kariery lub podczas wolnej gry realizować farmerskie zadania. W najnowszej odsłonie pojawi się wiele licencjonowanych pojazdów takich znanych marek jak np. John Deere, Lindner, Axis, Krampe, Horsch. Po raz pierwszy w historii symulatorów farmy gracz musi podołać także wyzwaniom niesionym przez kapryśne pory roku i związanym z tym, wymagającym zadaniom.

Symulator Farmy 2014 „Złota Edycja” zawiera dodatkowo dwie gry w prezencie. Są to Agricultural Simulator Historical Farming oraz Farming Giant. Oprócz tego zawiera dodatkową zawartość: DLC z nowymi maszynami historycznymi, poradnik cyfrowy, plakat i naklejki.

Wersję cyfrową można zakupić w sklepie BoxOff Store:
https://boxoffstore.pl/pl/offers/symulator-farmy-2014/ 


Wersję pudełkową można zakupić w sklepie WirtualnyPunkt:
http://www.wirtualnypunkt.pl/listaProduktow.php?dbFin=farmy+2014  

powiązane informacje

informacje z tej samej kategorii

UWAGA! Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X