techland.pl » wydawnictwo.techland.pl

Nowości i informacje prasowe

Wikingowie ruszyli na podbój! Premiera Valhalla Hills

Wtorek, 16.02.2016

Wikingowie ruszyli na podbój! Premiera Valhalla Hills

Techland Wydawnictwo ogłosiło, że do Polski dotarli Wikingowie. Dzisiaj jest premiera Valhalla Hills - duchowego spadkobiercy serii The Settlers.

Architekci sukcesu „The Settlers”, którzy utworzyli studio Funactis, proponują nowe podejście do klasycznej rozgrywki o rozbudowie osad i kierowaniu plemieniem podwładnych. Gracz obejmuje kontrolę nad wikingami, którzy potrzebują pomocy w dotarciu do mitycznego raju wojowników, tytułowej Valhalli. Zadaniem gracza jest zatem rozbudowa swojej wioski i przydzielanie zadań swoim walecznym a przesympatycznym podwładnym, by zdobyć szczyt góry. Wyzwanie o tyle ciekawe, że wertykalność środowiska ma istotny wpływ na zabawę: im wyżej pniemy się w stronę szczytu, z tym większymi problemami musimy się zmierzyć – wliczając w to starcia z lodowymi gigantami.

Valhalla Hills – zwiastun premierowy można obejrzeć tutaj:
https://youtu.be/KypMhCW1Cqo

Jak wygląda kierowanie plemieniem wikingów i jakie nowości w rozgrywce wprowadza najnowsze dzieło twórców The Settlers 2 prezentują dedykowane filmy:
Valhalla Hills – filmy przedstawiające mechanikę rozgrywki można obejrzeć tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=QT3_uTOkgTc
https://www.youtube.com/watch?v=efgG1-WeKMk

Valhalla Hills to gra na platformę PC, dostępna w cenie 69,90 zł. Polskie wydanie to Edycja Wzbogacona, wersja bogatsza niż edycja premium „2-Horned Helmet”. W zestawie z grą znajduje się m.in. Season Pass z dwoma DLC, plakat, cyfrowy artbook i soundrtrack.

powiązane informacje

informacje z tej samej kategorii

UWAGA! Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X