techland.pl » wydawnictwo.techland.pl

Nowości i informacje prasowe

Prezes Techlandu zapowiada dalsze wsparcie Dying Light | Wyróżnienia dla Dying Light: The Following - Edycja Rozszerzona w nowym zwiastunie

Czwartek, 18.02.2016

Prezes Techlandu zapowiada dalsze wsparcie Dying Light | Wyróżnienia dla Dying Light: The Following - Edycja Rozszerzona w nowym zwiastunie

W odpowiedzi na niezwykle pozytywny odbiór gry Dying Light: The Following - Enhanced Edition przez graczy i krytyków, Techland opublikował dziś list otwarty od prezesa firmy do graczy. Pełną treść listu zamieszczamy poniżej.

Drodzy Gracze,
Od premiery Dying Light: The Following - Edycja Rozszerzona minął już ponad tydzień i chciałbym wykorzystać ten moment, aby podziękować Wam za zainteresowanie, wsparcie i zaufanie, jakimi nas obdarzyliście. Otrzymaliśmy niezliczone wyrazy poparcia, uznania i konstruktywnej krytyki - wiedzcie, że to doceniamy i uważnie słuchamy wszystkiego, co macie nam do powiedzenia.

Z pokorą przyjmujemy bardzo pozytywny odbiór rozszerzonej edycji naszej gry. Zawsze wierzyliśmy w ten projekt, ale widok tylu entuzjastycznych opinii graczy i wysokich ocen od recenzentów jest poruszający. To jednocześnie jasny komunikat, że wciąż istnieje wysokie zainteresowanie wyjątkową formułą rozgrywki Dying Light. Aby zapewnić wszystkim graczom - nowym i tym, którzy są z nami od dawna - pełnię rozrywki, na jaką zasługują, zdecydowaliśmy się przedłużyć wsparcie gry przynajmniej do końca roku. Już w tej chwili pracujemy nad nowymi dodatkami do Dying Light, więc wkrótce możecie oczekiwać kolejnych zapowiedzi.

W związku z tym mam do Was osobistą prośbę: dzielcie się z nami swoimi wrażeniami. Możecie to zrobić przez któryś z naszych kanałów w mediach społecznościowych, oficjalne forum dyskusyjne, lub po prostu wysyłając e-mail. Chcielibyśmy poznać Wasze historie, pomysły oraz problemy, z którymi mogliście się spotkać. Dajcie nam również znać, w jakim kierunku chcielibyście, żeby marka Dying Light się rozwijała. Głęboko wierzymy w aktywną współpracę między naszym zespołem projektantów, a Wami - graczami, którzy codziennie walczą o przetrwanie w świecie Dying Light.
Zamieniamy się w słuch,

Paweł Marchewka,
Prezes Techlandu

Do listu został dołączony również nowy zwiastun Dying Light: The Following - Enhanced Edition, który prezentuje wyróżnienia i oceny, jakie otrzymała gra od branżowych krytyków.

Dying Light: The Following - Enhanced Edition | Accolades Trailer można obejrzeć tutaj:
 
https://www.youtube.com/watch?v=2zQmcXHhQRk&feature=youtu.be

Dying Light: The Following - Enhanced Edition jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Więcej informacji na: www.dyinglightgame.com.

powiązane informacje

informacje z tej samej kategorii

UWAGA! Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X