techland.pl » wydawnictwo.techland.pl

Nowości i informacje prasowe

Deponia Doomsday w planie wydawniczym Techland

Czwartek, 25.02.2016

Deponia Doomsday w planie wydawniczym Techland

Techland Wydawnictwo zapowiedziało premierę najnowszej odsłony kultowej sagi gier przygodowych – Deponia Doomsday. Czwarta część jednej z najpopularniejszych gier przygodowych już wkrótce zostanie wydana w Polsce w wersji na PC.

Oryginalna trylogia Deponia zyskała wielkie uznanie w oczach graczy i mediów, zdobywając szereg nagród i trafiając do ponad 2,2 milionów graczy, co czyni ją jedną z najbardziej popularnych gier przygodowych wszech czasów. Historia rozgrywa się na planecie Deponia, o bardzo osobliwym środowisku, przepełnionym śmieciami i materiałami recyklingowymi. Jej główny bohater, a raczej anty-bohater – Rufus – to wynalazca, który pragnie wyrwać się z tego świata i wieść wygodne życie w latającym mieście Elysium.

W najnowszej odsłonie Rufus podróżuje w czasie, zmieniając bieg historii i wdając się w istną komedię pomyłek. Deponia Doomsday przynosi ze sobą wizytówkowe elementy sagi: humor i sarkastyczne dialogi, a także uroczą grafikę, stylizowaną na ręcznie malowany komiks.

Dystopia kontra Utopia – wyobraź sobie skrzyżowanie „Elysium” Neilla Blomkampa i „Interstellar” Christophera Nolana: to właśnie Deponia Doomsday!
W odpowiedzi na głosy fanów – wielu graczy pragnęło alternatywnego zakończenia trylogii i nowej części sagi.
Rufus podróżuje w czasie, spotykając Lonzo, Goal, Lotti i ponad 70 dziwnych postaci

Deponia Doomsday – zwiastun premierowy można obejrzeć tutaj:
https://youtu.be/2lFi-AGoRTg

Deponia Doomsday – grę w Polsce wydaje Techland Wydawnictwo, tytuł będzie dostępny na platformę PC, dokładny dzień premiery zostanie wkrótce ujawniony.

powiązane informacje

informacje z tej samej kategorii

UWAGA! Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X