techland.pl » wydawnictwo.techland.pl

Nowości i informacje prasowe

Deponia Doomsday - zwiastun i szczegóły polskiego wydania

Środa, 02.03.2016

Deponia Doomsday - zwiastun i szczegóły polskiego wydania

Techland Wydawnictwo ogłosiło, że Deponia Doomsday pojawi się na polskim rynku w wersji na PC w kwietniu – w bogatszym wydaniu i bardzo atrakcyjnej cenie. Poznaliśmy jednocześnie szczegóły dotyczące fabuły tej jednej z najpopularniejszych przygodówek na świecie (ponad 2 mln sprzedanych egzemplarzy) oraz zwiastun filmowy.

Deponia Doomsday zadebiutuje na krajowym rynku w kwietniu, wydanie na PC będzie dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie 59,90 zł, a przy tym wzbogacone o artbook oraz soundtrack. Ze względu na głosy fanów, ceniących sobie wyśmienity, oryginalny dubbing, gra zostanie opatrzona polską pełną lokalizacją. Tytuł już zbiera liczne nagrody i pochwały, zarówno ze strony mediów branżowych, jak i ze strony graczy: aż 98% z ok. 120 recenzji użytkowników Steam jest pozytywnych.

Czy zdołasz odmienić losy Deponii? Czy wystarczy Ci odwagi, by odmienić przeszłość i teraźniejszość Rufusa, nie niszcząc przy okazji całej planety? Zmierz się z nieubłaganym czasem w pełnej akcji i rewelacyjnego humoru, dziobakostycznej opowieści.

Deponia Doomsday – zwiastun premierowy można obejrzeć na oficjalnym kanale:
https://youtu.be/YeJjxSuOzLs

Pewnej pamiętnej nocy Rufusa obudził przerażający koszmar. Śniło mu się, że poświęcił samego siebie, by ocalić Deponię. Jednak jakim kosztem? Szybujące miasto Elizjum rozbiło się o planetę. Jako ostatni z Deponian, Rufus miał stawić czoła okrutnym fewlockom, aby ostatecznie zrealizować jedyny plan mający jakiekolwiek szanse powodzenia – wysadzić Deponię w powietrze! I... Zapuścić wąsy.

Oczywiście zdawał sobie sprawę, że wszystkim tym straszliwym wydarzeniom (szczególnie temu z wąsami) trzeba za wszelką cenę zapobiec. Zarówno Deponia, jak i gładko wygolona twarz Rufusa musiały przetrwać!

Ale czy faktycznie było to tylko sen? Z pomocą McChronicle'a, ekscentrycznego naukowca badającego dziwne anomalie czasowe, Rufus odkrywa, że jacyś podróżnicy z przyszłości nierozważnie zaparkowali swój wehikuł czasu w jego dzielnicy. Tylko pomyśl, co by się stało, gdyby taka fantastyczna technologia wpadła w niepowołane ręce!
Odwiedź szalony świat nowej odsłony sagi i Deponia i dołącz do roztrzepanego antybohatera Rufusa w jego niezwykłej przygodzie. Nawet bez znajomości poprzedniej części, w Deponia Doomsday uśmiejesz się do łez.
Daj się porwać osobliwemu poczuciu humoru i wybierz się w niezapomnianą podróż przez niezwykły świat.

Nowa odsłona wielokrotnie nagradzanej serii Deponia:

  • Epicka przygoda
  • Wyjątkowa, ręcznie rysowana komiksowa grafika
  • Znajome twarze i ponad 70 nowych, niezwykłych postaci tryskających zwariowanym humorem, który tak kochacie
  • Odwróć bieg czasu i poznaj historię śmieciowej planety z innej strony
  • Ogromna dawka emocji
  • Spotkanie śmieci i dekadencji – grywalne poziomy na Deponii i Elizjum
  • Odkryj bujną florę i niezwykłą faunę Deponii


Deponia Doomsday – grę w Polsce wydaje Techland Wydawnictwo, tytuł będzie dostępny w kwietniu na platformę PC w cenie 59,90 zł. Polskie wydanie wzbogacone jest o artbook i soundtrack.

powiązane informacje

informacje z tej samej kategorii

UWAGA! Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X