techland.pl » wydawnictwo.techland.pl

Nowości i informacje prasowe

prasa o nas

Techland Fantasy Expo 2013 - tak było!

Poniedziałek, 14.10.2013

W zeszłą niedzielę Wrocław stał się polskim centrum rozrywki za sprawą Techland Fantasy Expo.Fani gier, fantastyki oraz szeroko rozumianej rozrywki zgromadzili się  W Hali IASE (kompleks Hali Stulecia), gdzie czekał ich ogrom atrakcji m.in. przedpremierowa prezentacja gier Dying Light i Hellraid!

EskaROCK i Dying Light

Poniedziałek, 16.09.2013

Popularność gry Dying Light nie mogła również umknąć uwadze dziennikarzy z radia EskaROCK. Techlandowa produkcja zagościła na jego antenie w minioną niedzielę za sprawą Pawła Zawodnego, Członka Zarządu firmy Techland, który wziął udział w audycji Socjal. Zapraszamy do przesłuchania.

Gamezilla.pl - praca w branży gier

Środa, 11.09.2013

Gamezilla.pl - przegląd najciekawszych ofert pracy w polskich studiach

Portal Gamezilla.pl opublikował artykuł przekrojowy o pracy w branży gier.
Znajdują się tam także informacje o Techlandzie. Zainteresowanch zapraszamy do lektury.

Techland na Game Industry Trends 2013

Poniedziałek, 26.08.2013

W dniach 12-13 września w Warszawie odbędzie się konferencja Game Industry Trends 2013, poświęcona rynkowi gier video w Polsce. Techland na tej imprezie będą reprezentować przedstawiciele firmy: Paweł Zawodny, Krzysztof Nosek oraz Jacek Brzeziński, którzy wystąpią jako prelegenci. Więcej informacji na temat GIT2013 znajduje się na stronie oficjalnej oraz na profilu facebookowym.

Gazeta Prawna rozmawia z Pawłem Zawodnym

Piątek, 16.08.2013

Serwis GazetaPrawna.pl opublikował właśnie obszerny wywiad z Pawłem Zawodnym, członkiem zarządu firmy Techland. Materiał prasowy opowiada o rynkowej działalności firmy.

Dead Island na cover DVD magazynu CD-Action

Wtorek, 30.07.2013

W kioskach wylądował właśnie nowy numer magazynu CD-Action. Na płycie dołączonej do pisma znajduje się pełna wersja gry firmy Techland - Dead Island. Ponadto w telewizji emitowany jest specjalny spot reklamowy, promujący ten numer.

Branżowe wyróżnienia dla Dying Light

Poniedziałek, 08.07.2013

Na tegorocznych targach E3 w Los Angeles Dying Light otrzymał wiele wyróżnień od mediów z całego świata.

Dying Light podoba się polskim mediom

Środa, 26.06.2013

W miniony piątek wrocławską siedzibę Techlandu odwiedziła liczna grupa polskich dziennikarzy, zajmujących się tematyką gier. Uczestniczyli oni w specjalnym pokazie naszej gry Dying Light, z którego wynieśli bardzo dobre wrażenia.

Techland uhonorowany certyfikatem "HR Najwyższej Jakości"

Poniedziałek, 24.06.2013

Bardzo miło nam jest Was powiadomić, iż firma Techland została uhonorowana certyfikatem "HR Najwyższej Jakości". Certyfikat ten jest przyznawany przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami (PSZK), najstarsze i najbardziej renomowane stowarzyszenie tego typu w Polsce.

TVN24 o sprzedaży Dead Island Riptide

Czwartek, 02.05.2013

Najpopularniejszy polski serwis informacyjny, czyli TVN24, opublikował właśnie informację, dotyczącą bardzo dobrej sprzedaży Dead Island Riptide na rynkach zagranicznych.

Techland - najlepszy dystrybutor roku 2012

Sobota, 30.03.2013

Popularny serwis Gamezilla.pl opublikował wyniki swojego plebiscytu na najlepszych dystrybutorów i wydawców gier na rynku polskim w roku 2012. W kategorii dystrybutorów prawie połowę głosów czytelników zdobył Techland, zajmując tym samym pierwsze miejsce.

Dziennik Gazeta Prawna o planach firm z branży gier

Środa, 27.03.2013

Na łamach dzisiejszego wydania Dziennika Gazety Prawnej zamieszczono artykuł, traktujący o najbliższych rynkowych posunięciach polskich firm z branży gier. Nie zabrakło również informacji o planach Techlandu.

UWAGA! Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X