techland.pl » wydawnictwo.techland.pl

Nowości i informacje prasowe

newsy/pressy

Arcydzieło strachu z Polski pobija świat! Premiera Layers of Fear

Wtorek, 16.02.2016

Rok 2015 był przełomowy dla polskich twórców gier wideo. Polskie produkcje zdobyły niezliczone ilości nagród i znalazły się na listach światowych bestsellerów. Wysoką formę krajowego game developmentu potwierdza krakowskie studio Bloober Team. Dzisiaj jest premiera Layers of Fear, psychodelicznego horroru inspirowanego malarstwem, który już został okrzyknięty jednym z największych odkryć tego gatunku.

Zostań gwiazdą Dying Light: The Movie | Zapowiedź edycji The Spotlight gry Dying Light: The Following - Enhanced Edition

Czwartek, 11.02.2016

Już dzisiaj Techland wraz z GAME UK daje życiową szansę każdemu, kto marzył o roli w filmie pełnometrażowym, ale nie chce przebijać się przez setki castingów. Jeden szczęśliwiec może zakupić edycję The Spotlight gry Dying Light: The Following - Enhanced Edition i wziąć udział w przeniesieniu Dying Light na srebrny ekran.

Dobra Gra z nowymi premierami – Dex i BRAWL

Środa, 10.02.2016

Wydawnictwo Techland z przyjemnością informuje, że już dziś w serii Dobra Gra pojawiają się kolejne nowości. Są to Dex oraz BRAWL. Obie gry są dostępne na rynku w cenie 19,90 zł na platformę PC.

Dying Light: The Following – Enhanced Edition już jutro trafia na sklepowe półki! Dziś pokazujemy zwiastun premierowy.

Poniedziałek, 08.02.2016

Dying Light: The Following – Enhanced Edition swoją premierę ma już jutro. Nowa i znacznie ulepszona wersja najpopularniejszej gry Techlandu traktującej o zombie, otrzymała wyjątkową zawartość.

Olej i krew | Nowa definicja trybu wieloosobowego 4v1 w Dying Light: The Following

Czwartek, 04.02.2016

Asymetryczny tryb PvP z Dying Light ‘Be the Zombie” powraca w Dying Light: The Following, aby odsłonić nowy wymiar rozgrywki 4v1. Tak jak zostało to ukazane w zwiastunie, rozgrywka stała się jeszcze bardziej dynamiczna i brutalna ze względu na pojazdy terenowe „buggy” oraz nową mapę, która pozwala graczom na opracowanie zupełnie nowej taktyki walki zarówno jako ocaleńcy jak i Nocni Łowcy.

Ewolucja zombie w popkulturze

Środa, 03.02.2016

W unikalnym materiale filmowym prezentujemy ewolucję zombie w popkulturze, począwszy od klasycznych filmów z lat trzydziestych ubiegłego wieku po nowoczesne gry wideo.

UWAGA! Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X