techland.pl » wydawnictwo.techland.pl

Nowości i informacje prasowe

newsy/pressy

Premiera American Truck Simulator

Środa, 03.02.2016

Dziś ma miejsce polska i światowa premiera, na którą czekali fani gier symulacyjnych oraz miłośnicy USA i motoryzacji. Do sprzedaży trafiła gra American Truck Simulator, w której gracze mają okazję wcielić się w rolę kierowcy legendarnych amerykańskich ciężarówek i podziwiać malownicze krajobrazy zachodniego wybrzeża USA.

Symulator Straży Pożarnej: Lotnisko – premiera już dziś

Środa, 03.02.2016

Wydawnictwo Techland przygotowało niespodziankę dla fanów gier symulacyjnych. Już dziś na rynku pojawia się Symulator Straży Pożarnej: Lotnisko. Gra jest dostępna na platformę PC, w polskiej wersji kinowej, w cenie 59,90 zł.

Prawdziwe koneserskie wydanie Layers of Fear dla polskich graczy

Wtorek, 02.02.2016

Wielkimi krokami zbliża się premiera psychodelicznego horroru, inspirowanego malarstwem Layers of Fear. Dzięki Wydawnictwu Techland tylko i wyłącznie na polskim rynku pojawi się bogata wersja – Edycja Konesera. Gra będzie dostępna w polskiej wersji kinowej w cenie 59,90 zł. Premiera już 16 lutego 2016 r.

Dying Light: The Following - Enhanced Edition – data premiery potwierdzona

Poniedziałek, 01.02.2016

Techland w swoim liście do fanów potwierdza daty wydania gry Dying Light: The Following - Enhanced Edition na wszystkich rynkach.

Symulator Straży Pożarnej: Lotnisko w planie wydawniczym Techlandu

Piątek, 29.01.2016

W Symulatorze Straży Pożarnej: Lotnisko, gracz obejmuje kontrolę nad wyspecjalizowaną jednostką straży pożarnej, stacjonującą na lotnisku.

American Truck Simulator zaprasza na spalone słońcem zachodnie wybrzeże USA

Czwartek, 28.01.2016

Firmy IMGN.PRO i Techland wraz z SCS Software z wielką przyjemność przedstawiają najnowszy zwiastun do gry American Truck Simulator, który szczegółowo ukazuje klimat amerykańskich metropolii i bezdroży. Król szos wjedzie na sklepowe półki już 3 lutego 2016 r. w cenie 79,90 zł na platformę PC.

UWAGA! Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X