techland.pl » wydawnictwo.techland.pl

Nowości i informacje prasowe

newsy/pressy

Pierwsze informacje o drugiej części Heroes of Annihilated Empires.

Sobota, 06.01.2007
Dopiero co miała miejsce premiera pierwszej części Heroes of Annihilated Empires, a twórcy już zdradzają plany na przyszłość serii.

"Xpand Rally Xtreme" na Giery.eu - 36 na 40 puntków!

Sobota, 06.01.2007
Dosłownie przed chwilą pojawiła się pierwsza polska recenzja "Xpand Rally Xtreme" - na portalu Giery.eu. Gra bardzo przypadła do gustu recenzentowi, który przyznał jej 36 punktów na 40 możliwych. Pozostaje nam życzyć sobie więcej takich receznji a recenzentom i wszystkim graczom jak najwięcej przyjemności z rozgrywki. Zapraszamy do lektury!

Kolejna dobra recenzja Heroes of Annihilated Empires!

Sobota, 06.01.2007
Na portalu Załogi G pojawiła się recenzja Heroes of Annihilated Empires. Gra w ostatecznym rozrachunku wypadła dobrze, otrzymując 7,8 na 10. Zapraszamy do lektury!

Zakończenie turnieju człowiek kontra maszyna - zwycięstwo Fritza!

Sobota, 06.01.2007
Techland informuje że program szachowy - Fritz zakończył zwycięsko pojedynek "Człowiek kontra Maszyna". Jego najnowsza, dziesiąta wersja przeznaczona do pojedynków mistrzowskich, Deep Fritz 10, pokonała w turnieju arcymistrza szachowego Vladimira Kramnika 4 do 2.

Ekstremalne rajdy spod znaku Techlandu już w sklepach.

Sobota, 06.01.2007
Firma Techland informuje, że ekstremalne wyścigi rajdowe, "Xpand Rally Xtreme", wyjechały do sklepów. Można ją kupić we wszystkich większych punktach sprzedaży w cenie 69,90 złotych.
UWAGA! Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X