techland.pl » wydawnictwo.techland.pl

produkty

Wydawnictwo Techland działa od końca lat dziewięćdziesiątych. Oprócz gier i programów wyprodukowanych w Techlandzie, wydajemy w Polsce również ciekawe pozycje innych producentów, polskich i zagranicznych. Od początku naszej działalności chcemy dostarczać Państwu wysokiej jakości, często najlepsze w swoich kategoriach, gry i programy. Z każdym rokiem, mamy nadzieję, udaje nam się to coraz lepiej.
Gry

Gry

Witamy w świecie elektronicznej rozrywki! W naszej ofercie odnajdą Państwo nie tylko bestsellerowe hity, ale także produkcje innowacyjne i odważne, które zdobyły międzynarodowe nagrody. Nasze tytuły wydawane są według najwyższych standardów i  często wzbogacone o dodatkowe, ekskluzywne rzeczy, a jakość lokalizacji uznawana jest za ścisłą czołówkę krajową.
Techland for fun

Techland for fun

Jak rozkręcić imprezę i bawić się na całego? Jednym z najlepszych sposobów są produkty z pod marki Techland for Fun. Możecie być pewni, że każdy z nich zapewni Wam wiele godzin niesamowitej zabawy z przyjaciółmi, rodziną i znajomymi.
Techland for kids

Techland for kids

Dbając o edukację i bezpieczeństwo najmłodszych graczy, proponujemy Państwu tylko najlepsze i sprawdzone produkty. Liczne nagrody, certyfikaty i pozytywne recenzje m.in. Komitetu Ochrony Praw Dziecka, potwierdzają najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych gier i programów edukacyjnych dla dzieci.
Nauka języków

Nauka języków

Firma Techland już od przeszło 5 lat jest wydawcą najlepszych programów do nauki języków obcych na świecie - Tell me More. Wykorzystują one, uznaną na całym świecie, komunikacyjną metodę nauczania. Mnogość języków, łatwość obsługi i skuteczność nauki – to słowa klucze charakterystyczne naszych programów.
Inteligentne systemy tłumaczące

Inteligentne systemy tłumaczące

Przedstawiamy Państwu najwyższej jakości systemy tłumaczące. Od przeszło 12 lat Techland®, wiodący i pierwszy w Polsce producent systemów tłumaczących tworzy oprogramowanie niezawodne, ergonomiczne i nowoczesne. To najbardziej znane i cenione tego typu rozwiązania w Polsce.
Twoje Studio Projektowe

Twoje Studio Projektowe

Urządzasz wnętrze? Budujesz dom? Remontujesz mieszkanie? Planujesz ogród?
Zanim wydasz masę pieniędzy sprawdź, jak Twoje pomysły sprawdzą się w rzeczywistości!
UWAGA! Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X